Vlintin

Кому принадлежит фраза "Бедные, но гордые"? Желательно дать ссылку на источник. Спасибо. Спасибо

Бо ми хоч бідні, але горді. Живемо в тіні, але сонце бачимо. Бачимо, де будівник справжній, а де псевдобудівник. Комфорт і порядність — це, по-моєму, могло б стати девізом часу. Між силами добра і зла зберігай рівновагу, крайнощів уникай. Одне слово, як той казав: не будь солодким, бо розлижуть, не будь гірким, бо розплюють.
Олесь Гончар "Собор"
http://ukrlit.org/Honchar_Oles_Terentiiovych/sobor/13/
Но вопрос, может кто раньше эту фразу высказал?