Ирина

твір роздум ...чи куріння корисне для життя? куріння корисне для життя?

Екатерина Никишина

Дивлячись що курити. Наприклад козаки в люльках курили багато рiзноманiтних трав, тютюн тодi був дорогим, i це додавало iм наснаги у боях. Не виключно що в своi люльки вони насипал й коноплi,а пiсля курiння правильних сортiв конопель значно збiльшуеться швидкiсть реакцii,загострюеться увага, зiр, слух.
Курiння тютюну, креку, основи кокаiну, героiну, опiуму це звичайна наркоманiя, вона шкiдлива. Курiння конопель корисне для здоров"я-канабiноiди пригнiчують раковi клiтини, розширюють та укрiплюють судини мозку, що запобiгае старрчеському маразму та другим захворюванням мозку, покращуе травлення, знижуе рiвень цукру в кровi,що дае змогу хворим на цукровий диабет знизити дозу iнсулiну а при легкиф формах хвороби взагалi без нього обходитись. Зниження рiвня цукру сприяе схудненню-це кращий засiб для схуднення та профiлактика ожирiння нiж тI що продаються в аптеках лешгально на основi наркотикiв эфедрину та модифiкацiй амфетамину. Регулярне курiНня конопель спалюе лишнi жири та запобiгае Iх накопиченню, посилюе загальний метаболiзм та обмiн речовин. Курiння конопель iз сативним генотипом збiльшуе працездатнiсть, покращуе життевий тонус, у розвинутих краiнах курiння конопель дозволено у диспансерах, що допомагае хворим на рак та СНIД легше переносити хворобу та значно полегшуе iх психологiчний стан. Курiння конопель хворими на рак дозволяе iм вiдновити нормальне харчування i повернути апетит, в той час як без конопель у них виникае тошнота тiЛьки вiд запаха iжi iз за iнтоксикацii в результатi хроонiчного зараження кровi гниючими пухлинами. Таким чином курiння конопель навiТь в незначнiй мiрi продовжуе життя цих хворих. Едина шкода здоров"ю це закапчування легенiв, хоча цю проблему можна обiйти шляхом курiння гашишу або бiльш сильних сортiв конопель, що дае змогу досягати бажаного ефекту при вдиханi меншоi кiлькостi диму.