Рафаэль Губайдуллин

Двовалентний метал масою 2,5 г без залишку прореагував з водою. При цьо- му виділився газ об’ємом 1,4 л (н. у.) . Метал?

Елемент головної підгрупи IV групи утворює летку сполуку з Гідрогеном,
масова частка цього елемента в якій — 5,2 %. Визначте цей елемент, ука-
жіть формулу його вищого оксиду й леткої сполуки з Гідрогеном.
2.Двовалентний метал масою 2,5 г без залишку прореагував з водою. При цьо-
му виділився газ об’ємом 1,4 л (н. у.) . Визначте метал.

Ро
Роман

ЭН4
сомневаюсь, что есть такой элемент, массовая доля которого в соединении с водородом 5,2%

Э + 2Н2О = Э (ОН) 2 + Н2
х ------22,4
х = 40 - кальций