Наиля Григорьева

складіть роздум на тему: "І сміх, і горе"(за повістю І.Нечуй-Левицького"Кайдашева Сімья"

Сформулюйте тезу, наведіть два-три переконливі докази, що найкраще аргементують ваші міркування. Проілюструйте ваші думки посиланнями на приклади з художньої літератури (уккажіть проблему, порушену письменником, назву твору, назвіть художній образ, через який проблема розкрита, наведіть цитату з твору тоо), історичні факти або випадки з життя. Не переказуйте змісу, не давайте повної характеристики образів. Сформулюйте висновки.

Дмитрий Лаврентьев

спробуй погуглити там повино знайти щось подібне)