Владислав Трофимов

На площині столу сидять три мухи. Ви їх зігнали. За який час мухи знову опиняться в одній площині?

А. вони завжди у одній площині
Б. Вони ніколи не будуть в одній площині.
В. Відповідь залежить від величини початкових швидкостей мух.
Г. Відповідь залежить від напряму початкових швидкостей мух.
Д. Лише тоді, коли знову сядуть на стіл.

Артур Мухаметзянов

Якщо трьовимірна геометрия, то А - заввжди. Аксіома - через будь які три точки можна провести одну і тільки одну площину.