Роман Миронов

Впродовж століть потужні морські течії і урагани викидали на берег черепашки молюсків

Впродовж століть потужні морські течії і урагани викидали на берег черепашки молюсків, які врешті встелили його суцільним килимом. Так виникла величезна природна фабрика з виробництва піску-ракушняку в Україні. Що це?

Ирина Чернюх

Побережья морей, местами, полностью покрыто ракушками, но со временем они ломались и крошились, образуя именно этот песок-ракушник. Обломки, иногда мелкие, порой крупные, в которых можно узнать фрагменты ракушек. Пример - пляжи Одессы, Кириловки.