Ок
Оксана

Чому чорне і азовське моря відрізняються за максимальними і середніми глибинами?

Николай Илюшкин

Чорне море - звичайне внутрішнє море, а от в Азовському - там майже немає котловини в акваторії. Це все одно як ти наллєш повнісіньку каструлю води, а поруч поставиш блюдце і туди плеснеш на дно. Середня глибина Азовського моря - лише 6-8 м, а максимальна - до 14 м. Вчені вважають, що колись Азовського моря не було.