Илья С

какая Самая лучшая песня линкин парка?

Михаил Печаткин

Numb, In The End, Never back down, From The Inside, What I've Done, Faint, Breaking The Habit, Bleed It Out, Burn It Down.

Елена Ерохина

New Divide, Given Up, No More Sorrow, From The Inside, Lying From You, Blackout, Victimized, Crawling, The Little Things Give You Away, With You, Bleed It Out, QWERTY, Figure.09 (Demo 2002), And One и т. д.
ЗЫ: Роман Профи, вопрос - что за "Never Back Down"?

Invictus

Мне очень нравится From The Inside)

Аня Филимонова

In the end, Numb, What I've done, Breaking the habit..