Ди
Диляра

Дайте будьласка сайти?! ! Дайте якісь хороші сайти де можна заробляти гроші наприклад кліки, серфінг і тд...

Ек
Екатерина

Вам дуже потрібні сайти, які платять копійки?
Якщо так, то, наприклад, сайт анкетка ру, це сайт онлайн опросів.
В інтернеті є різні способи заробітку. Як з первинними вкладеннями, так і без них. Кліки, написання статей, опитування, фріланс, біржі ставок, партнерські програми, свій бізнес.
У себе на сайті навіть спеціальну оглядову статтю написав на тему заробітку в інтернеті. Природно, віддача від способів, в які нічого вкладати не потрібно (крім свого часу) нижче.
Стаття велика, ось посилання: "Заробіток в інтернеті".
Переконливе прохання, прочитайте її повністю, там достатньо інформації для розуміння способів заробітку в інтернеті.
Якщо будуть питання, пишіть в коментарі або в приват.
Успіхів!

Ольга Соломенцева

пиши на почту и расскажу, если интересно