Ольга Чёрная

Вчера затусив з телкою. . познаемилися. . седня під вікнами мене питалися якісь хлопці ..у футболках"еверест" якійсь .. то

ТО ШО ЯКАСЬ СЕКТА? НА ЛАВКАХ СИДІЛИ. . ДЕСЬ С ГОДИНУ ВИПАЛЮВАЛИ МЕНЕ

То шо за "ЕВЕРЕСТ " ТОЙ НА ФУТБОЛЦІ БУВ? СЕКТА ЧИ НЕ? МЕНІ ВАЖНО ЗНАТИ З КИМ МАЮ СПРАВУ

АЛЕ ПАЦАНИ ТАКІ СЕРЬЕЗНІ БУЛИ. . ТО Я ВИРІШИВ НЕ ВИХОДИТИ З ДОМУ. . ПОТІМ ЦІЙ ПОДРУЗІ ПОЗВОНЮ)

Валерий Угаров

Переведите мне это! Я хочу знать, что там у него с ними было!

Виктория К

балакай без своего хохлоюмора

Светлана Гунбина

піздюлей дати хотіли, ногою по голові, що б розуму навчити, ну може бути хотіли змусити ебстісь з гусьми ще, це кароче телка одного з цих поцанов була;)))