Владимир

Що означає коли хлопець...

що означає коли хлопець всім каже яка я дурна, а сам до мене підходить незамітно так щоб я не бачила, дивиться на мене ( як почне дивитися то очі не відведе буде тупо дивитися) , ах да, ще він мене поставив в чс, і багато хто каже що я йом подобаюсь що це за поведінка хлопця? ? щось я поняти не можу

Любовь Ряскина

Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами.
Москаль любить жартуючи,
Жартуючи кине;
Піде в свою Московщину,
А дівчина гине —
Якби сама, ще б нічого,
А то й стара мати,
Що привела на світ божий,
Мусить погибати.
Серце в'яне співаючи,
Коли знає за що;
Люде серця не побачать,
А скажуть — ледащо!
Кохайтеся ж, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Знущаються вами.

Коля

У психологов это называется "отрицание" - вы ему оооооооочень нравитесь, но он стесняется в этом признаться.

Евгений Муратов

вы нравитесь ему. но парень странноватый)

Azamjon

про сто