Ка
Кайрат

Можно ли заказать IPhone с этого сайта?

с этого сайта http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone в Россию заказать?

Dfsf Dfsfsd

Сносочка с циферкой 1 все пояснит. . Если прочитать. .

"Requires new two-year wireless service contract; sold separately to qualified customers. Credit check required; must be 18 or older. Wireless service is provided by and is the sole responsibility of your wireless service provider. Wireless service and some wireless features are not available in all areas. Some features may require added fees."

Обязателен двухлетний контракт ..и. т. д.
Неужели не слышали?? ?