Сергей Боровый

Помогите решить вопросы по информатике и написать программу в Turbo Pascal

A. Побудова графіків, креслень з високою точністю
B. Передавання та прийом інформації аналоговими лініями зв'язку
C. Опрацювання звуку в комп'ютері
D. Зчитування інформації з компактних дисків
2. Для обчислення суми значень діапазону клітинок від АЗ до А15 електронної таблиці МS ЕхсеІ використовується формула:
A. = СУММ (АЗ; А15)
B. = СУММ (АЗ: А15)
C. = СУММ (АЗ+А15)
D. = СУММ (АЗ, А15
3. Яка клавіша використовується для введення в пам'ять комп'ютера копії зображення екрана монітора?
A. Васк sрасе
B. Ргіпt Sсгееn
C. SсгоІІ Lоск
D. Insert

4. Параметрами абзаца тексту документа MS Word є:
Aрозмір, колір, накреслення шрифту
B міжрядковий інтервал, відступи
Cполя, орієнтація сторінки
Dпослідовність слів в тексті
5. Веб-сторінка, відкрита в браузері Internet Explorer, не може бути збережена як:
А веб-архів
В веб-сторінка
C текстовий файл
D документ МS Word
6. Процедура форматування тексту передбачає:
A Копіювання тексту до буфера обміну
B Видалення тексту
C Відміну попередньої операції над текстом
D Розташування тексту відповідно до визначених параметрів

Частина 2. Варіант 1
7. Укажіть способи, якими можна створювати нову таблицю в середовищі СУБД MS Access:
А у режимі Конструктор
В за допомогою мови SQL
C за допомогою Майстра
D за допомогою Форми
E шляхом уведення даних

8. Укажіть об’єкти, які можуть бути розміщені всередині клітинки електронної таблиці:
A діаграми
B числові дані
C текстові дані
D зображення
E формули

9. Укажіть формати, у яких можуть зберігатися документи, створені засобами MS Word:
A rtf
B doc
C dot
D htm
E bmp

10. Укажіть типи внутрішньої пам’яті ПК, які є енергозалежними:
A постійна пам’ять
B напівпостійна пам’ять
C оперативна пам’ять
D кеш- пам’ять
E флеш- пам’ять

11. Укажіть приклади сигналів, які є дискретними:
A напруга, що плавно змінюється
B сигнали світлофора
C звук, що утворюється акустичною системою
D телеграфна азбука Морзе
E дані, що опрацьовуються в ПК
12.Запропоновано команди:
А створити файл home.txt
В створити каталог ТОWN
C створити каталог SТREET
D відкрити створений каталог
E зробити диск А: поточним
Із літер, якими позначено команди, складіть послідовність, що відповідає алгоритму ство-рення файла з повним іменем (специфікацією) А: \ТОWN\STREET\home.tхт

15. Завдання на застосування можливостей систем програмування.
Скласти блок-схему алгоритма і программу для розв’язання задачи:
Визначити, чи можливо із відрізків довжиною а, b, с побудувати трикутник? .

Neo Джаборов

А ты не считаешь, что у тебя слишком много вопросов для одного вопроса?
Переведи все на русский. Один вопрос на "ответах" == один вопрос из задания + твои мысли по поводу решения данного вопроса.

Руслан Измайлов

ххо-хооо! тогда раскошеливайся или заказывай в специальной канторе