Nikita Milanovsky

стоит мне судится с государством?

я чп. и беру на ответ хранение автообиль, по условиям договора,
Зберігач:
2.1.1.Приймає Майно на зберігання особисто або через свого представника, повноваження якого підтверджуються відповідною довіреністю.
2.1.2.Підписує на підтвердження приймання Майна попередньо складений відділом ДВС акт опису й арешту майна ВП№ 32183134 від 18.04.2012 року.

2.1.3.Забезпечує повне збереження Майна, а після закінчення зберігання повертає Поклажодавцю те саме Майно (для індивідуально-визначених речей) або рівну кількість речей того самого роду і якості (для речей, визначених родовими ознаками) . Майно повинно бути повернене в тому самому стані, у якому воно було прийняте на зберігання, з урахуванням змін його природних властивостей.

этот договор я не выполнил, у меня разбито стекло, и наездил большой километраж, но торгующая организация приняла, автомобиль, и уже продала его, у настоящего хозяина нет притензий ко мне, а у ИСПОЛНИТЕЛЬНОЙ СЛУЖБЫ ЕСТЬ КО МНЕ ПРИТЕНЗИИ, И НЕ ХОТЯТ МНЕ ПЛАТИТЬ ДЕНЬГИ ЗА ОТВЕТ ХРАНЕНИЕ, А ЕСЛИ Я НАЧНУ СУДИТСЯ С НИМИ, НА МЕНЯ ВОЗБУДЯТ УГОЛОВНОЕ ДЕЛО

Владислав Ященко

Тiкать треба. До крутiх хохлов за Карпаты...

Алексей Костяев

Для поиска поможет гугл