Наталья Голикова

Заполнить пробелы в правильном времени

1.And I (begin / already) ...to read the texts in my English textbooks again
2.I (think) ...I (do) ...one unit every week
3.My exam (be) ...on 15 May, so there (not / be) ...any time to be lost
4. And after my apprenticeship, maybe i (go) ,,,back to London to work there for a while
5.If I (pass) ...my exams successfully, I (start) ...an apprenticeship in September
6.But last year I (not / work)....hard enough for English, that's why my marks (not / be) ...really that good then
Помогите пожалуйста.... Очень срочно надо!!!

Аня

1have already begun
2 I think I will do
3 will be ...there isn't
4 will go back
5 pass..I will start
6 didn't work .. were not

Денис

1. And I have already begun to read the texts in my English textbooks again.
2. I think I'll do one unit every week
3. My exam is on 15 May, so there isn't any time to waste.
4. And after my apprenticeship, maybe I'll go back to London to work there for a while
5. If I pass my exams successfully, I'll start an apprenticeship in September.
6. But last year I didn't work hard enough on my English, that's why my marks weren't really that good then.