Ив
Иван

Задачка так задачка, не всё могу объяснить, помогите, кто что знает...

Компанія «Нестле» , яка випускає продукти харчування для дітей, основні зусилля зосередила на підвищенні якості продукції, її екологічній чистоті, використанні тільки натуральної сировини близької за складом до жіночого молока. В перспективі «Нестле» розраховує розширити асортимент за рахунок випуску нових модифікацій молочних сумішей з доданням вітамінів С і Д.

На якій концепції маркетингу базується діяльність «Нестле» ? У чому полягають її переваги і недоліки?

Константин Воробьёв

Питання: Компанія «Нестле» , яка випускає продукти харчування для дітей, основні зусилля зосередила на підвищенні якості продукції, її екологічну чистоту, використанні тільки натуральної сировини близького за складом до жіночого молока. У перспективі «Нестле» розраховує розширити асортимент за рахунок випуску нових модифікацій молочних сумішей з додаванням вітамінів С і Д.
На який концепції маркетингу базується діяльність «Нестле» ? У чому її переваги та недоліки?
Відповідь: