Наталия Ильина

ошибка игры при запуске в тылу врага 2:штурм

The dynamic library "rld.dll" failed to load. Please confirm that:
1)The file was copied over yhe same folder as the cracked executable;
2) the antivirus software is not false-detecting the file (in which case white-list the folder/file)

Юлия Дубровина

У тебя лицензия? Если стимовая переустанови, или првоерь кэш игры. А если пиратка то каряво залили на диск.