Ксения Лучкова

Помогите пожалуйста написать эти предложения в виде телекса

1. I have booked your flight to Manchester, departing from Brussels at 12:30 on Monday.
2. Would you please inform your representatives?
3. I would be happy if you could suggest a suitable meeting date in August or September.
4. Would you please tell us which day you will be returning?
5. The Madrid conference has been postponed.
6. Thank you for your letter.
7. I can confirm that your order number 442/7 (550 rolls of wire netting) was dispatched on 24th November.
8. I intend to meet Foster and Gamble on Wednesday, and shall fly back two days later.
9. Consignment No. 441 should arrive Southampton on M.S. Atlanta tomorrow.
10. I met Mr. Larwood yesterday. Everything is satisfactory.

Наташа Бочарова

1. Flignt Manchester booked departure Brusseld Monday 12:30
2. inform your reps
3 advise meeting date August/September
4 Which day RU back?
5 Madrid conference postponed
6 thanks for letter
7 I confirm order 442/7 (550 rolls wire netting) despatched Nov 24
8 I meet Foster&Gamble Wed, back 2 days later
9 Consignment 441ETA Southampton tomorrow M.S. Atlanta
10 met Larwoos yesterday, all OK.

типа вот так.