Андрей Сурняев

Козімді ашып караймын айга

Айтшы жаным неге сонша кинадын.
Сен едін гой журекке от салган,
Сен едін гой журекке от жаккан.
Сенсіз журген кундер,
Мунлы кайгы кундер Осы анді аскерде естіп жаттап алган едім, окінішке орай кім орындайтынын, калай аталатынын білмеймін. Егер білсеніздер атауын, аншісін табуга жардем безініздер

не пора ли вам прекращать господа русские унижать других? Оставляя маты в комментах вы показываете свою натуру, невоспитанность!

Саша Гуров

азаккы сузларне ан, ламадым. кайгырма жаным! кайгырма!