Оля Смольянинова

Роутер D-Link DIR-400

Чому швидкість інтернету через роутер на стільки низька в порівнянні коли інтернет підключений через шнур ?

Почему скорость интернета через роутер на столько низкая по сравнению когда интернет подключен через кабель?

Евгений Неделько

Треба враховувати пропускну здатність роутера, кількість підключених пристроїв, їх стандарти прийому, саму технологію підключення, відстань, перешкоди - це якщо по вай-фаю.
Ну а якщо по кабелю - само собою швидкість не ділиться і на кабель практично ніщо не впливає.