Sh
Shamshod

як ви розуміете вислів з тексту вірша

як ви розуміете вислів з тексту вірша "і мед пливтиме из того каміння" автор( лазар баранович) назва вірша-млинарське каміння дасть різне меління)))пожалуйста кто знает ответьте)спасибо)

Серег@ Костоглодов

Я думаю, що меління- це кінець якоїсь справи. І як людина виконає її з самого початку залежить цей кінець Чи буде мед чи зовсім нічого. Тобто, щоб дійти до меління, то потрібно спочатку підготовити насіння, посіяти його, потом добре обробляти землю, щоб отримати врожай. Так і у всіх справах в житті, поки не вкладеш душу і силу свою в якусь справу, то не отримаєш доброго результату, тобто того меду. Що вкладеш -те і отримаєш. В кожного своє меління. Я так розумію, вірша не читала, може щось і не так, то вибачте.