Ир
Ирина

Задача. Іванівська селищна Рада прийняла рішення, в якому йшла мова про те, що "... на громадян

Іванівська селищна Рада прийняла рішення, в якому йшла мова про те, що "... на громадян, які пасуть худобу в місцях селища можуть накладатися штрафи у розмірі однієї мінімальної зарплати за кожну голову худоби".
Голова районної державної адміністрації відмінив це рішення як незаконне.
Чи має право селищна Рада приймати таке рішення, а голова держадміністрації відміняти це рішення?

Гульнара Хабирова

Бля я бы помог но если бы не по Украински просто тут некоторые слова не понятные!!!!