Ан
Анастасия

у якому роцы видано «Валуєвський циркуляр»

Алексей Романов

Было бы замечательно, если бы продублировали это на русском языке, Пожалуйста.

Михаил Fox

Валуєвський циркуляр 30 липня (18 липня) 1863 року — таємне розпорядження міністра внутрішніх справ Російської імперії Петра Валуєва до територіальних цензурних комітетів, в якому наказувалося призупинити видання значної частини книг, написаних «малоросійською» , тобто українською мовою. Згідно з указом заборонялась публікація релігійних, навчальних і освітніх книг, однак дозволялась публікація художньої літератури.

Мотивом до видання циркуляру стали підозри царської влади, що публікації книг українською мовою стимулюють зростання сепаратистських, пропольських та антицарських настроїв.

Алексей Паникаров

как люды обменивались информацией когда ищо не умели говорить