Сергей Донченко

помощь в английском.

помогите пожалуйста перевести на английский язык данные предложения. чтобы они звучали корректно:

Рано утром экскурсия в Барселону. Посещение площдаи Католонии, пешеходного бульвара Рамбла, собора Саграда Фамилия, и шоу поющих фонтанов. Также в Барселоне будет 6 часов свободного времени. Вечером возвращение в отель.

Людмила Сидорова

There is a trip to Barcelona early in the morning. Then there is planned sightseeing - Catalonia Square, La Rambla pedestrian boulevard, Sagrada Família Church and Magic Fountains Show. In Barcelona, tourists will also have 6-hours free time. They are to return to the hotel in the evening.

Ольга Полищук

Еxcursion to Barcelona is early in the morning . Then, visit of the area of Catalonia, Rambl's Boulevard, Sagrad Familiya's cathedral, and show of the "singing" fountains. Also there will be 6 hours of free time in Barcelona . Return to hotel will be In the evening.