Олег Щелканов

Чому росіянини не дозволяють проїзд українцям на границі Київ-Москва?

Дойшли слухи ,що на границі з Росією твориться "щось" .і росіянини висаджяють українців на границі і відправляють додому.Хто знае чому?

спасибо за ответ.мог не отвечать!

нафиг мне здалась твоя нефть. почему На границе не ПусКАЮТ украинцев!?

Anton Gordienko

Ак вы решите,что вам надо . К Еврикам или нет.

Юл
Юлия

простите я так долго живу в россии что уже забыл украинский. Насчет этой проблемы скажу так. Кацапы не хотят нас принимать, считая невежественными идиотами. Знаете они считают, что, раз у них есть нефть, они лучше других. Я посмотрю шо они будут делать когда нефть закончится:).

Наталья *****

Бiльш вiрте рiзним слухам! I без них багато проблем мiж
колишнiми сестрами.

Ivan Asonov

Росіяни розуміють, що втрачають Україну. Тому з останніх сил у відчаї намагаються вставляти нам палки у колеса.