Татьяна Максимова

Чи реально відновити IMEI телефона Galaxy S3, або вшити новий???

Я оновив свій апарт до андроїда 4.2.2 через програму Odin 3 телефон працює відмінно тілько він як тетріс проблема я помилково не зберіг папку efs у мене помінявся ІМЕІ на апараті один, а орегінальний інший тепер я не можу подзвонити і до мене тоже пише не зареістрований у мережі питання як відновити ІМЕІ і чи це риально, або вшити новий? і якщо хсь був у моїй ситуації підскажіть куди зверталися і як вирішили цю проблему буду дуже вдячний...

Ирина Старцева

я пришол тебе нима, пидминула пидвила.

Александр Гагарин

имеи в этом телефоне прошивается в двух областях, одна из них однократно программируемая. короче, дорога в сервис центр, если сам неправильно прошьешь, сработает watchdog timer, и телефону звиздец. пока еще есть шанс восстановить.