Ал
Александр

що видбуваэться з опалим листя у природи и яке це маэ значення

Tynchtykbek Tokonov

Листя восени опадає з дерев і перегниває.
Це має дуже важливе значення.
В грунті утворюється дуже корисна речовина - перегній або гумус. з якого рослини беруть важливі речовини. .

Опале листя: користь чи шкода?

Тельман Azeri

Оно гниет, но очень медленно

Оксана Фоминова

1. у всіх дерев опадає листя крім сосни ялинки тощо
2. коли листя падає воно починає гнити і дає поживність іншим рослинам
3. люди використовують опале листя для того щоб робити з нього аплікації тощо
4. користь від опалого листя тим що воно дає поживність іншим рослинам
5. опале листя ні чим не шкодить