Nicole Mmm

Потрібна ваша допомога, у цьому тексті розповіді. Треба аргументувати чому це текст - розповідь?

Технологія всього живого
Якщо звернутися до самого визначення терміна технологія, до його первинного значенням ( техно – майстерність, мистецтво; логос – наука ), то ми прийдемо до висновку, що мета технології полягає в тому, щоб розкласти на складові елементи процес досягнення якого – не буде результату.
Технологія застосовується всюди, де є досягнення, прагнення до результату, але усвідомлене використання технологічного підходу було справжньою революцією. До появи технології панувало мистецтво – людина робила щось, але це щось, виходило тільки у нього, це як дар – дано або не дано. З допомогою технології все те, що доступно тільки обраним, обдарованим ( мистецтво), стає доступно всім. Наприклад, виготовлення кам’яної сокири можна представити як акт мистецтва, а можна – як технологію. У першому випадку ми маємо ( можливо) незрівнянну сокиру, але зі смертю носія мистецтва діяння сокир, зазначених інструментів більше не буде. У другому випадку майстерність збережеться назавжди, але якість продукту ( можливо) буде не такою високою. Момент переходу від мистецтва до технології фактично створив сучасну людську цивілізацію, зробив можливим її подальший розвиток і вдосконалення.
По великому рахунку, технологія присутня у всьому живому, оскільки все живе, так чи інакше, переробляє продукти харчування в продукти життєдіяльності ( відходи ). Проте початком технології людини варто вважати перший досвід поліпшення властивостей перших інструментів.

Я не знаю як аргументувати, доказати що це текст розповідь.