Настенька

Угроза,помогите с хорошей защитной молитвой.

Михаил
ну что ты невезучий?

Yaroslav
?

Михаил
?
блокируй не блокируй ты под калпаком теперь...

Екатерина Королева

"Крестъ хранитель, всей вселеннѣй слава.
Крестъ Господень — церковная красота.
Крестъ Господень — бѣсомъ язва
на прогоненіе всякому злу сѣтеловящихъ.
Молитва чтется надъ какою главою
— да разрѣшится отъ сия молитвы связаніе и обдержаніе,
и занависть, и ревность, и зло стрѣтеніе,
и ѣственнаго отравленія, и клятвы убо стоятъ.
Хто сію молитву говоритъ въ дому своемъ,
да будетъ соблюденъ отъ всякаго изнуренія,
отъ потравы и отъ отравъ лукавыхъ человѣкъ
и отступятъ злые бѣсове отъ раба Божія (имя рекъ).
И, Господи Боже, ему же область дана на небеси и на земли
ради имени твоего великаго, неисказаннаго,
и ради единородного ти Сына, Господа нашего,
Исуса Христа, съ нимже благословенъ
еси во вѣки вѣкомъ. Аминь."

Живый в помощи Вышняго, в крове Бога Небеснаго водворится. Речет Господеви: Заступник мой еси и Прибежище мое, Бог мой, и уповаю на Него. Яко Той избавит тя от сети ловчи, и от словесе мятежна, плещма Своима осенит тя, и под криле Его надеешися: оружием обыдет тя истина Его. Не убоишися от страха нощнаго, от стрелы летящия во дни, от вещи во тме преходяшия, от сряща, и беса полуденнаго. Падет от страны твоея тысяща, и тма одесную тебе, к тебе же не приближится, обаче очима твоима смотриши, и воздаяние грешников узриши. Яко Ты, Господи, упование мое, Вышняго положил еси прибежище твое. Не приидет к тебе зло, и рана не приближится телеси твоему, яко Ангелом Своим заповесть о тебе, сохранити тя во всех путех твоих. На руках возмут тя, да не когда преткнеши о камень ногу твою, на аспида и василиска наступиши, и попереши льва и змия. Яко на Мя упова, и избавлю и: покрыю и, яко позна имя Мое. Воззовет ко Мне, и услышу его: с ним есмь в скорби, изму его, и прославлю его, долготою дней исполню его, и явлю ему спасение Мое.

**
***анастасия ***

От чего собираетесь защищаться?

Игорь Окулов

если на вас было нападение ,,,молитва у же не поможет ,,нужно ставить защиту с откупом ,,,во это мощная штука ,,!