Анна Тихомирова

Помогите решить Контрольную Роботу з Химии

Варіант 2

Виберіть твердження, які характеризують грубодисперсні системи:
а) Однорідні суміші змінного складу, у яких частинки розчиненої речовини можна побачити в промені світла,
б) Розчини, в яких частинки розчиненої речовини не можна побачити у промені світла,
в) розчини, у яких частинки розчиненої речовини не можна побаити у промені світла,
г) Суміш двох рідин, що не змішуються між собою.
Вкажіть розчини, що проводять електричний струм. Обгрунтуйте.
а) Розчин сульфатної кислоти, б) Розчин лугу;
в) Розчин фруктози; г) Спиртова настоянка.
За назвами запишіть формули сильних електролітів. Відповідь обгрунтуйте:
а) Хром (ІIІ) сульфат, б) Ферум (ІІ) хлорид,
в) Кальцій карбонат, г) Аргентум (І) фосфат.
Вкажіть, взаємодію якої пари речовин характеризує йонне рівняння: Ca2++CO32-CaCO3:
а) Кальцій нітрат і сульфатна кислота,
б) Кальцій хлорид і натрій карбонат,
в) Натрій сульфат і кальцій;
г) Кальцій оксид і карбонатнаа кислота.
Вкажіть, які пари йонів не можуть одночасно перебувати в розчині:
а) Сa2+ i Cl-, б) Fe2+ i OH-,
в) Ba2+ i CO32-, г) Fe3+ i SO42-.
Вкажіть масову частку розчиненої речовини в розчині, виготовленому з натрій хлориду масою 50 г і води масою 550 г.
Якою буде масова частка нітратної кислоти в розчині, виготовленому з води об’ємом 169,56 мл і безводної нітратної кислоти об’ємом 20 мл, що має густину 1,5222 г/см3?
Обчисліть масу калій карбонату, що міститься в розчині масою 150 г, якщо масова частка солі в ньому рівна 3%.
Вкажіть, яка з реакцій відбуватиметься в розчині практично до кінця, назвіть ознаку, що це підтверджує. Відповідь проілюструйте відповідними молекулярними, йонними рівняннями:
а) Натрій йодид і Аргентум (І)нітрат;
б) Барій нітрат і Кальцій хлорид.
Запишіть рівняння реакцій за наведеними схемами:
Na→NaOH→Na2SO4→NaNO3

Ив
Иван

Вот -это контрольная ?

Владимир Вершинин

Без "БУДЬ ЛАСКА" та задурно?