Лена

Нехай функція попиту на товар

Нехай функція попиту на товар описується рівнянням Qd= 8 -2.5P а функція пропонування Qs = 5 +2Р. Визначте ціну ринкової рівноваги. побудувати на одній графічній площині графік кривоїпопиту та графік кривої пропонування.

Игорь Летов

в точц и ринковои ривноваги значення попиту та пропонування однакови
8- 2,5 Р= 5+ 2 Р
4,5 Р= 3
Р= 30/45= 6/9=2/3
а графики - это 2 прямые, в системе QOP 1) проходит через точки ( Q. P) то есть ( 8, 0) и ( 3, 2)
вторая прямая ( 5, 0) и ( 9, 2)
они пересекаются в точке ( 6 целых 1/3 ; 2/3)
Очевидно. что объем ПОПИТУ ТА ПРОПОНУВАННЯ в этой точке = 19/3= 6 целых 1/3