Юлия Балашова

Допоможіть скласти план до презентації на тему :"Поняття про ораторську (риторичну) компетенцію"

Мені потрібно скласти презентацію на тему викладену вище і, можливо, хтось допоможе мені скласти хоча б план до цієї презентації? буду дуже вдячний)

Сергей Самойленко

1. Риторика як наука й мистецтво слова
2. зміст понять «компетенція» та «компетентність» .
3. структура риторичної компетентності
4. складові комунікативно-риторичної компетентності
5. Педагогічні умови
6. успішного розвитку риторичної компетенції

план може бути наприклад таким) )

якщо потрібна допомога пишіть (8 років професійно займаюсь написанням наукових робіт)