Анна

После очевидной победы народа в Украине - кто придёт к власти демоераты или националисты?

Валера

Експерт наголосив, що все, що відбувається сьогодні в Україні, – це не тільки проблема нашої країни. "Справа в тому, – зазначив він, – що пострадянська система готує масштабний реванш за геополітичну катастрофу – розвал СРСР. Якщо влада переможе із силовою компонентою, а Європа промовчить – Європи вже не буде. Європа стане нецікавою та невпливовою. Не тільки доля України, доля всього пострадянського простору, а доля Заходу загалом вирішується у ці хвилини в центрі Києва".

"Майдан засвідчив, що опозиція вже не може контролювати суспільні процеси, – заявив політолог. – Їй потрібно було грати на розкол влади, потрібно було давати гарантії владі. У перші дні Майдану такий момент був. А сьогодні – вже все, влада отямилася, оговталася".

"Опозиція що думала, що будуть президентські вибори, такі, як були в 2004-му чи в 2010-му? На жаль, вони готувалися до минулих воєн, а потрібно було готуватися до майбутніх воєн. Так, як влада".

"Опозиція має тиснути на владу, а, з іншого боку – захистити активістів. Ціна поразки буде зависокою для всіх, – наголосив Карасьов. – По-перше, опозиції потрібно зробити все, щоб не було більше жертв. Адже якщо виграє влада, щоб події пішли не за занадто жорстким сценарієм. Щоб не було "горя переможеним". По-друге, потрібно не ослаблювати далі України, бо вона дуже ослабла за ці два місяці. Ми бачимо, як підняли голову екстремістські проросійські організації".

"На жаль, опозиція не змогла здійснити революцію в Україні. Завтра – без Майдану – ми прокинемося в іншій країні", – сказав Вадим Карасьов.

Св
Светлана

Янукович победит, если до конца пойдёт!

Константин

Власть никто не отдаст! Так что нужно ехать обратно, мыть толчки в Европу!

Kuzj

Какой победы? Властям насрать на тех кто на площади сидит, они все по своему сделают. . а эти посидят и успокоятся