Эрлан Мурзаев

негідним людини я вважаю ...продовжити речення

Валентина Шшшшшшшшшш

Спитайте на Майдані. Там все знають краще. Тут - тема "Виховання дітей".

Негідним людини я вважаю вештання по Інтернету з ідеєю, що хтось інший зробить за тебе домашнє завдання.

Ирина С

да сколько можно говорить, что мы по французски не понимаем!!

Татьяна Козлова

проявляти неповагу, гнів, вживати лайливі слова, ображатиінших, кривдити, обманювати, зраджувати, обговорюватиіншого за його спиною, змінювати.