Оксана Рафеева

Помогите пожалуйста составить письмо на английском языке на тему советы как похудеть примерно 100-110 слов

Любовь Лутошкина

.When you are not hungry and eat only for pleasure, make sure you eat something fantastic and enjoying each new bite.
3.Be curious, not judgmental.
If you are doing something that is not included in your plans and generally would prefer not to do, ask and try to figure out why you did it. Analyze the thoughts that led you to this action. Be kind and forgiving to yourself. Allow yourself this privilege – as a doubt, if you really want to lose weight.

Вл
Владислав

набери в янде " советы для похудения", скопируй самое главное ( в твоем случае 100-110 слов) и в переводчик забей и перепиши.