Кр
Кристина

Порівняйте зміни, які відбулися в промисловості у західноукраїнських землях та наддніпрянської україни у 19 ст другій пол

Аленка Ефимова

校园里鲜花盛开,绿树成荫,当温家宝步入校园时,身着民族服装的学生们载歌载舞,夹道欢迎。在学校礼堂,祖哈校长发表了热情洋溢的欢迎辞。学生们表演了精彩的民族歌舞,并声情并茂地朗诵和演唱了李白的诗歌《早发白帝城》。温家宝与学生们共同演唱了印尼民歌《哎哟妈妈》,全场响起阵阵掌声。

Гулия

отрыжка Майдана

Алёна Маркова

Ты, Богданчик, человеческий язык выучи сперва.

Кравченко

"Сравните изменения, которые произошли в промышленности в западноукраинских землях и Надднепрянщины Украины второй половины 19 века"- и причем здесь фото-видео?

Альбина

Чо чо.

Святослав Астахов

А русский на Украине уже не в чести?

Илья Гордеев

Любий друже! (Знайомий вираз - чи не правда? )
Для того, що би зробити гарний на вигляд відбиток, мені не потрібно аналізувати розвиток промисловості України. Тим більше у 19 - тому сторіччі.