Мария Васильева

потрібна ваша порада

привіт.. я дівчина.. мені 22 роки.. маю дитину ну і майже чоловіка... тобто людину від якої дитину маю і яку безмежно кохаю... тільки проблема в тому що він не хоче з нами жити і одружуватись... но я його кохаю і жити не можу... .
порядьте що робити.. (((((

він прямо говорить що не любить мене але сина любить... він звинувачує в зраді(но я знаю що не зраджувала хоч і доказів не маю так само як він не має доказів в моїй зраді ( хоча є один ублюдок який спизданув що ми з ним спали ...но цього не було я просто відшила того ідіота який лип при всіх (на той час я вже була вагітна))... мене і мама переконувала і баба кароче вся моя сімя і друзі що ми не пара.. но як говориться ..серцю не прикажеш.. я дільше продовжую його кохати і впевнена що буду кохати до останього свого подиху!! ! Я ДУЖЕ ХОЧУ БУТИ З НИМ І ЩОБ ВІН БУВ НАЗАВЖДИ МОЇМ.. (((

Алексей Логинов

Насильно мил не будешь, имея ребенка отдайте ему всю свою любовь. Будте хорошей, любящей мамой... На этом жизнь не заканчивается, а только начинается.

Надежда Серебрякова

Поговорите с ним, что он к вам чувствует, попытайтесь увлечь его, может он не до конца раскрыаает свои чувства, узнайте в чем проблемма...

Сергей Коханович

мне кажется, что если человек не хочет- то и не нужно. как говорят, если мы вам не нужны, то нах* вы нам? пардон. короче, не унижайтесь. у вас есть ребенок, которому нужна Ваша любовь и забота. А любимые, как и жены и мужья, словно автобусы- не этот так следующий. Может, стоит себя посвятить сейчас полностью ребенку и работе, сменить круг общения? Любовь-это ведь взаимное чувство, а иначе это нечто вроде идолопоклонничества.