Semina Tatyana

Какие есть известные всем хиты 80-х вроде Secret Service - Ten o'clock Postman?

Сергей Омельчук

Феличита, ёпта!

Анастасия Бирюкова

Culture Club - Karma Chameleon

Chilly - Come To L.A.

Men at work - Down under

Savage - Dont cry tonight

Ольга Соловьёва

Secret Service-Flash In The Night, C.C.Catch-Cause You Are Young, Sandra & Dj Bobo-Love Is The Price, Stone Roses-I Wanna Be Adored, Depeche mode-Personal Jesus, Depeche mode-Policy Of Truth, Duran Duran-Notorious, Duran Duran-Vertigo Do The Demolitionist