Светлана Иванова

ШУКАЮ зразок заяви про відмову від послуг центру зайнятості.

Хто має, або ж писав - напишіть (пришліть) будь-ласка, на просторах інтернету конкретно зразка не можу знайти.

Чи етапи: на кого, як вона пишеться?

Спеціаліст з ЦЗ все намагається нав'язати інші, не відповідні до моєї проф. підготовки роботи,

Все ж таки знайшла собі сама - хочу піти з ЦЗ.

Альберт Туляков

Так в центре занятости это и можно решить. Специалист, который занимается Вами обязан помочь.