Мiкалай Авсянников

Еля, що таке Війна?!

Вчора, брат мене запитав: Що таке війна? або точніше: Еля, що таке Війна?

я стала йому пояснювати, але так як дорослому ...Загалом він не зрозумів? і ставив це питання цілий день! Так як пояснити 5 річній дитині Що Такає війна! ?

як дитині це пояснити?!

Владислава

А що вы хотели? З такими педерастами, що у вас у Киеве сидят

Инга Николаева

Война это конфликт между государствами или политическими группировками происходящая в форме вооружённого противоборства, имеющая цель навязать свою волю.