Роман Романов

які художні професії задіяні у створенні реклами

Ал
Алексей

Профессии, связанные с рекламой.

*Дизайнер – художник, який займається створенням нових видів промислових виробів: меблів, автомобілів, одягу, посуду… Той, хто хоче бути дизайнером повинен добре знати образотворче і декоративно-ужиткове мистецтво, мати навики художника, кресляра, вчити культурну спадщину. стежити за технічними та художніми новинками…

Оформляє щити, розробляє корпоративний стиль компанії (від фірмового знаку, логотипу і візитки до календарів, упаковок і вуличних постерів) , створює макети газет і журналів, вітрин і виставкових стендів.

*фотограф, фоторетушер,
Фотограф-фрилансер (Фотосъемка на планере и в студии) • организационная работа: организация фотопроектов, полное обеспечение проекта ресурсами, аренда фотостудий, коммуникации с заказчиками, решение всех проблемных ситуаций в работе;
• коммуникации с заказчиком, согласование всех аспектов выполнения фотопроекта;
• работа с графическими редакторами ( Adobe Photoshop CS5, Lightroom, Adobe Camera RAW);
• разработка дизайна компакт-дисков с фотографиями.

Менеджеры по рекламе.

Маркетологи.

Копирайтеры.

Бренд-менеджеры.

Михаил Коршунов

нее, я таких словов не знаю.