(((((Кошка )))))

Підскажіть де скачати навчальний посібник Бейдика О. О. " Унікальна Україна. Географія та ресурси туризму. "

Г.
Герой .

Людина, яка зможе підказати вам, де скачати цю книгу, напевне, розуміє українську мову, тому і ваше питання зрозуміє також. Не переймайтесь тим, що тут пишуть інші. Дуже розумним можна порадити на Ютубі, Фейсбуці, Твіттері та Гуглі писати виключно англійською мовою - адже це американські ресурси.

Artem

Просьба на русском сайте задавать вопросы по русски.. .
До этого у Вас неплохо получалось...

Игорь Бабаев

Скачать вряд ли получится, книга не столь популярная, поэтому проще купить

Оксана Бажанова

Ты на российском ресурсе поэтому пиши по-русски.

Светлана Прохорова

Обратись с этим вопросам к америкосам. Они нынче лучше нашего знают.