Рустам Багаев

Історія 9 клас, срочно!

5.)Поясніть процеси, що мали місце в українських землях у першій третині ХІХ ст., відображені в термінах: генерал-губернаторства, повіти, стани, посесор, мандатор.
6.)Про кого з українських діячів першої третини ХІХ ст. вам би хотілося розповісти? Поясніть чому. Що вам відомо про життя і діяльність цієї особи з інших джерел, творів літератури і мистецтва?

Кристина

Ты куда лезешь со своим иноСРАННЫМ?

Сергей

история усраинушки? она существует?

Анна

5) А що тут пояснювати не було тоді України, не було Білорусії, а була імперія, так що набери в пошуковику поділ Російської імперії, там все написано, ще катька заборонила ділити державу на національності, а генерал губернатор таке бидло яке керував губернією, губернією Росії, їх там до речі двоє було один військовий та інший цивільний, так і вопорос не коректний не було в Росії України, вони порушили всі договори Хмельницького, і зрадили Україну полякам як воша зраджує мертвого пса