Сергей Гурьянов

Суміш, що складається з 2,8 л азоту й 5,6 л водню, пропустили над каталізатором. Для поглинання амоніаку.

Суміш, що складається з 2,8 л азоту й 5,6 л водню, пропустили над каталізатором. Для поглинання амоніаку, що утворився, було потрібно 22,6 мл розчину нітратної кислоти густиною 1,09 і масовою часткою НNO₃ 16 %. Обчисліть об'ємні частки компонентів газової суміші після пропускання її над каталізатором (н. у.).

Pr
Prombitservisnn

зачем ты пишешь на украинском ведь так не удобно каждую секунду переключаться между языками и нам русскоязычному населению непонятно