Роман Скрыпников

Підкресліть випадки неправильного слововживання. Відредагуйте й запишіть речення.

Переведіть гроші на мій рахунок. Тут приймають підписку на періодичні видання. У теперішній час зростають вимоги до обслуговування. Закрий вікно. Зустрів бувшого приятеля. Люди знаходяться за межоею бідності.

Татьяна Платонова

Перекажіть гроші на мій рахунок. Тут приймають передплату на періодичні видання. Нині зростають вимоги до обслуговування. Зачини вiкно. Зустрів колишнього приятеля. Люди перебувають за межею бідності.

Ксюша Суперская

Anteeksi, en tiedä, ukrainan kieli.