Николай Гусаров

Помогите! ! Тіні забутих предків

12.Серед запропонованих тверджень знайдіть три правильних
А Іван був не дев’ятнадцятою, а п’ятою дитиною в родині, бо п’ятнадцятеро – померло
Б повість «Тіні забутих предків» має цілком оригінальний сюжет
В за повір’ям гуцулів, світ створив чорт
Г «Тіні забутих предків» - соціально-побутова повість
Д Повість «Тіні забутих предків» була екранізована Сергієм Параджановим
Е Однією з центральних проблем повісті є проблема збереження природи

Андя

Зря ты здесь задаешь вопросы на украинском языке. Ты ресурс не перепутал?