Мария Соловьева

напишите пожалуйста русскими буквами как прочитать английский текст

Yes, maybe, but I prefer films because films are more exciting . In a film you can get involved in all the action and actually feel like you are there. Besides, books can be boring but films are so cool, colourful and wonderful. You can just sit and enjoy them. You can also watch a film with your family or friends, and you can all talk about it after.

Виктор Макаренко

Ес, мейби, бат ай префер филмс бекос филмс ар мор ексайтинг. Ин э филм ю кэн гет инвалвд ин ал зе экшн энд экчуэли фил лайк ю а зее. Бисайдс, букс кэн би боринг бат филмс а со кул, калафул энд вандефул. Ю кан джаст сит энд энджой зем. Ю кан олс ватч а филм вич юр фэмили ор фрэндс, энд ю кэн ал талк абаут ит афтер.

Bekzat Mekeev

Aricles with qeoqraphical names the Everqiades Fiorida