Ал
Алла

як читаються англійські слова українською мовою: sons/ loved/had/money/which/could/sell/split/nobody/wanted/three/their.

Дм
Дмитрий

Взагалі-то, вони українською не читаються, тільки англійською. Але приблизно так:
санз, лавд, хед, мани, вич, куд, сел, сплит, ноубоди, вонтід, срі, зеа.
Просто жах якийсь!!!

Сергей Луконин

сини, любив, мав, гроші, котрий, міг, продати, розколоти, ніхто, хотів, три, їхній.

Лиля Абдулина

shorter.that.Durinq.with.are quickly

Ирина Белова

санз, лавд, хед, мани, вич, куд, сел, сплит, ноубоди, вонтід, срі, зеа.