Дима Соловьёв

Протокол про обставини вчинення Никоненком хуліганства (ч. 1ст. 206 КК) разом з іншими матеріалами з санкції прокурора

Протокол про обставини вчинення Никоненком хуліганства (ч. 1ст. 206 КК) разом з іншими матеріалами з санкції прокурора району відповідно до ст. 426 КПК було надіслано до суду. На час вивчення матеріалів суддею з’ясувалося, що Никоненко зник і місце його перебування невідоме.
Що має робити суддя в такій ситуації?

Владислав Попович

если он умышленно исчез (есть подпись о получении повестки) суд может состоятся и без него...