Александр Захаров

Чем прославил Полтаву Панас Мирный? Задали на завтра коротенько об этом написать

Андрей Загребаев

заходиш на вікі http://www.wikipedia.org/
набираєш Панас Мирний
знаходиш це посилання
читаєш
Панас Якович Рудченко народився 13 травня 1849 року в родині бухгалтера повітового казначейства в місті Миргороді на Полтавщині. ..З 1871 року Панас Рудченко живе і працює в Полтаві, ..Помер Панас Мирний 28 січня 1920 року. Поховано його в Полтаві.
висновок -- відомий письменник, жив і працював тут, своєю творчістю і прославив.
можна додати
7 квітня 1999 році з нагоди 150-ї річниці від дня народження письменника Полтавською обласною радою засновано щорічну обласну премію імені Панаса Мирного за пропозицією Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного [1]. Премія присуджується за кращі здобутки, які утверджують гуманістичні й національні ідеали, ідеї незалежності України, духовні цінності українського народу та є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави у таких номінаціях:
* література, літературознавство;
* мистецтво;
* народна творчість, народні ремесла;
* журналістика, публіцистика;
* благодійна та громадська діяльність (без вручення грошової винагороди) .
Дата вручення премії — 13 травня (щороку) , у день народження Панаса Мирного.
це якщо коротко. якщо детальніше -- треба читати твори, шукати у якому що і як про Полтаву пмше і розказати